Kim jestem prywatnie


W tej sekcji chciałbym dać się lepiej poznać. Dowiesz się kim jestem, jakie mam doświadczenie, oraz dlaczego wolny czas lubię spędzać na wędrówkach po szlakach górskich.

Ilustracja strony o autorze
Doświadczenie hero image

Wiedza i kompetencje.

Poniżej możesz się dowiedzieć gdzie pracowałem, jakie mam wykształcenie oraz z jakimi, wybranymi markami miałem przyjemność pracować.

Wykształcenie


 • UWr Komunikacja Wizerunkowa (mgr)
 • SWPS Grafika (lic.)

Historia zawodowa


 • EY (Senior UX/UI Designer)
 • Tivix, Inc. (Senior UX/UI Designer)
 • Mohi.to (UX/UI Designer)
 • Lama Media (Design Lead)
 • PGS Software S.A. (Visual Designer)
 • Grupa Me & My Friends (Graphic Designer)

Certyfikaty


 • Digital EY Badge
 • Data visualization EY Badge
 • Warsztaty projektowe Witflow
 • Szkolenie PowerBI antdata
 • IAAP WAS Certification Deque
 • Web Accessibility Deque

Z kim pracowałem


Koleje Dolnośląskie logo
Unicef logo
UMW logo
wcrs logo
Rynek IT hero image

Certyfikacja.

Ukończyłem szkolenie z prowadzenia warsztatów, zakończone certyfikacją wystawioną przez znaną badaczkę UX i trenerkę - Igę Mościchowską.
Certyfikat Iga Mościchowska
Dlaczego warto hero image

Co robię w wolnej chwili.

Trochę o mnie z bardziej prywatnej strony, czyli co robię i jak spędzam czas poza pracą.

Miłośnik gór, psów i gier wideo


Jestem Robert i projektowaniem zainteresowałem się już w wieku 15 lat. Jeszcze w trakcie studiów zacząłem zbierać pierwsze doświadczenie zawodowe i rozpocząłem pracę na tak zwanym etacie. Wolny czas lubię spędzać na świeżym powietrzu, korzystając z ładnej pogody, szczególnie na szlakach górskich oraz w lasach i parkach, gdzie często towarzyszy mi mały psi kompan. Natomiast, jeżeli pogoda nie dopisuje, z chęcią spędzę cały wieczór przy jakiejś wciągającej przygodówce na konsoli.

kompleksowość image
faq hero image

FAQ

Poniżej znajdziecie kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kurs stanowi idealny punkt startowy dla osób, które nie mają pojęcia o projektowaniu UX/UI, bądź interesują się tą tematyką, ale nie zaczęły jeszcze działać w tym kierunku. Jako autor starałem się wyjaśnić poszczególne zagadnienia w taki sposób, aby były one zrozumiałe dla wszystkich. Jeżeli Twoja sytuacja zawodowa Cię nie zadowala, szukasz zmiany i masz chęci do nauki, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.Cały proces jest całkowicie zautomatyzowany. W pierwszej kolejności należy dokonać zakupu na naszej stronie, po wprowadzeniu danych nastąpi przekierowanie do e-płatności, gdzie istnieje możliwość opłacenia zamówienia kartą, szybkim przelewem z Twojego konta, bądź Blikiem. Po dokonaniu i potwierdzeniu płatności nasz system utworzy i wyśle do Ciebie dane do zalogowania się na konto, z dostępem do treści i materiałów, składających się na nasz kurs online.Program został zaplanowany tak, aby każdy mógł z niego korzystać bez dodatkowych wydatków na zakup narzędzi. Lekcje w poszczególnych działach prowadzę przy użyciu aplikacji, które posiadają darmową licencję w swoich planach zakupowych, z możliwością instalacji na środowiskach Windows, a także Mac OS X.W momencie otrzymania dostępu do platformy masz możliwość przejścia do poszczególnych lekcji, które składają się na całe rozdziały, ułożone tematycznie i według procesu projektowego. Pojedyncza lekcja składa się z filmu wideo (tłumaczącego dane zagadnienie), transkrypcji oraz ewentualnych dodatkowych materiałów do pobrania.


Masz jeszcze pytania? Przejdź do rozszerzonej sekcji FAQ lub Skontaktuj się z nami.

Czas na zmianę.

Zakup kurs w okazyjnej cenie.